home Компютерні теми Як перенести WordPress блог на інший домен?

Як перенести WordPress блог на інший домен?

Дуже часто вебмайстри та блогери стикаються з питанням: «Як перенести WordPress блог на інший домен?». А з моменту коли ще недавно безкоштовні регіональні українські домени (.org.ua, .rv.ua, .if.ua та інші) стали платними, я теж зіткнувся з цією проблемою. Є й інші причини зміни домену: покупка кращого домену, більш престижного і який краще звучить. Також коли домен потрапляє в бан якоїсь з пошукових систем, техпідтримка не відповідає, а на сайт потрачено купу часу та зусиль.

Щоб виконати перенос WordPress сайту на новий домен, обов’язково зробіть резервну копію бази даних і файлів!

І взагалі, не забувайте робити бекапи! Пам’ятайте, всі вебмайстри діляться на дві категорії: на тих, хто не робить бекапи, і тих, хто ВЖЕ РОБИТЬ бекапи! Це сумний досвід з життя багатьох розробників, не повторюйте їх помилок!

Отже, бекапи зробили, а тепер:

 • копіюємо всі файли зі старого домену на новий.
 • в файл wp-config.php добавляємо наступні рядки:
  define(‘WP_HOME’, ‘http://newsite.com’);
  define(‘WP_SITEURL’, ‘http://newsite.com’);
 • створюємо нову базу даних MySQL для нового домену і робимо в PhpMyAdmin імпорт бази даних старого сайту. Якщо все робиться на одному акаунті хостингу, то нову базу даних можна не створювати, так як ми можемо підключиться до старої.
 • у PhpMyAdmin вибираємо базу даних нашого сайту WordPress, переходимо у вкладку SQL і виконуємо три запити, які повинні повністю замінити всі старі адреси сайту на нові. Увага, всі адреси повинні бути БЕЗ слеша в кінці!

UPDATE wp_options SET option_value = REPLACE(option_value, ‘http://oldsite.com’, ‘http://newsite.com’) WHERE option_name = ‘home’ OR option_name = ‘siteurl’;

UPDATE wp_posts SET guid = REPLACE(guid, ‘http://oldsite.com’,’http://newsite.com’);

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE(post_content, ‘http://oldsite.com’, ‘http://newsite.com’);

* Oldsite.com – URL старого домену, newsite.com – URL нового домену.

Ось і все, вітаю, сайт перенесено.

One thought on “Як перенести WordPress блог на інший домен?

 1. Є ще третя категорія вебмайстрів – які почали перевіряти свої бекапи на можливість використання. 🙂
  Взимку мав ситуацію, коли бекап був, але він був сформований з помилками і містив тільки часткову інформацію. Тому доречно хоч би раз в 1-2 місяці перевіряти свої бекапи що в них міститься і чи достатньо інформації для відновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *