home Інше surfjunky – халява чи розвод?

surfjunky – халява чи розвод?

Сайт surfjunky.com пропонує вам переглядати рекламу за надмірно великі, як для цього виду діяльності, гроші. І ця обіцянка, платити в кілька разів більше за “перегляд” сайтів рекламодавців, в порівнянні з іншими подібного роду системами (які дійсно платять), заставляє людей “забувати думати” і відразу ж реєструватись та чимдуж набирати гроші на “своєму балансі”. Слово “перегляд” було написане в лапках, тому що й дивитись на ці покази не обов’язково, а достатньо, щоб сторінка з ними була відкрита в одній з вкладок вашого барузера (це ще називається автосерфінгом). І за це вони обіцяють $.75 за годину перегляду, тобто по суті $18 щодоби за просто відкриту сторінку в браузері, яка час від часу оновлюється.

Для тих, кому написаного вище вже достатньо, щоб розпрощатися з мрією про “легкі гроші на халяву й кожен день”, раджу всерівно дочитати статтю до кінця. Там буде цікава розв’язка.

А тих, чию голову все ще не покинула думка про “шальоні бабкі за просто так” і хто все ще чекає чіткої відповіді на питання “халява чи розвод?” не буду більше мучити і скажу прямо: не халява, але й не розвод.

Чому не халява? Тому що ніхто нічого вам за ці старання не заплатить! І обійдеться вам це все як “мінімум” в “потрачений час”. Мінімум знову ж таки в лапках, тому що багато для кого “потрачений час” це максимум що можна потратити.

Чому не розвод? Заходимо на сайт, натискаємо “sign up” (“зареєструватись”) і перед тим як поставити галочку “I have read and agree to the terms of service.” (“Я прочитав та погоджуюсь з правилами сервісу”) читаємо ті самі правила, які збираємось погодити. Самі уважні знайдуть там наступні рядки:

“Surf Junky is currently in a beta testing phase. Members will be notified by email when Surf Junky is no longer in the beta phase of it’s development. Any credit or commission earned during this beta testing time shall not be considered as payable income.”

що в перекладі означає:

“Surf Junky на даний час знаходиться в стадії бета-тестування. Учасникам буде повідомлено електронною поштою, коли Surf Junky вийде з бета-фази розвитку. Будь-який кредит або комісії, зароблені протягом періоду бета-тестування не повинні розглядатися як заборгованість вашого доходу.”

Не знаю які там бета-тестування сайту вони проводять з 2004-2005х років (вказаних в копірайті в нижній частині сайту), але зважаючи на те, що сайт до цих пір розкручують різними заохоченнями та хорошими відгуками в інтернеті, можна вважати, що тестування на уважність своїх клієнтів, їм вдається проводити на ура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *