home Штучний інтелект Складено рейтинг розумних іграшок, які сподобаються як дорослим, так і дітям

Складено рейтинг розумних іграшок, які сподобаються як дорослим, так і дітям

Сьогодні складно здивувати когось технологічним девайсом: смартфоном, годинником або планшетом. У наші дні ми спокійно ставимося до новини про те, що незабаром з’являться автомобілі, керовані штучним інтелектом. Але більшість винаходів тільки чекають свого виходу на ринок, проходячи численні випробування.

Протилежна ситуація спостерігається на ринку іграшок. Технологічні іграшки, що володіють елементами ШІ – це норма. У магазинах можна зустріти достатньо розумних роботів, вихованців, які зможуть відповісти на будь-яке питання. У результаті вчені вирішили скласти своєрідний рейтинг технологічних іграшок, які швидко набули популярності не лише серед дитячої, а й серед дорослої аудиторії.

Відкриває рейтинг популярних іграшок лялька Барбі. Статистика показує, що інтелектуальний варіант улюбленої багатьма ляльки, незважаючи на протести й обурення громадськості, став дуже популярним. Hello Barbie здатна відповідати на питання свого власника, аналізувати отриману інформацію і запам’ятовувати їх переваги. Для того щоб забезпечити безпеку всієї одержуваної інформації, лялька буде відправляти на електронну пошту всі запити батькам своєї господині, що дозволить їм контролювати інтереси і потреби дитини.

На другому місці за популярністю стали технологічні іграшки від компанії LEGO. Сьогодні виробник популярних конструкторів пропонує дітям будувати роботизовані конструкції, які можна навіть програмувати. Подібний підхід до розвитку дітей неминучий, адже ми живемо в період технологічного вибуху. Дітям необхідно пристосовуватися до обставин нового життя, тому програмування гаджетів – цілком необхідний навик, без якого складно уявити розвиток покоління.

На третьому місці за популярністю стоять самокеровані літаючі апарати. Низькия щабель рейтингу пов’язаний з тим, що такі дрони досить дорогі, тому їх рідко купують для розваги своїх чад. Зазвичай дрони використовуються для проведення зйомок, доставки вантажів і задоволення інших потреб. Тому цей тип інтелектуальних пристроїв давно вийшов з розряду іграшок і став повноцінним агрегатом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *