home Штучний інтелект Розумні кросівки від XIAOMI об’єднують науку і спорт

Розумні кросівки від XIAOMI об’єднують науку і спорт

У наші дні складно кого-небудь здивувати тим чи іншим гаджетом зі штучним інтелектом. Подібні прилади використовуються всюди: у бізнесі, науці, проведенні досліджень. Але зовсім недавно було вирішено об’єднати науку і спорт, створюючи “розумні” девайси для спортсменів. На ринку з’явилися всілякі гаджети, які налаштовують спортсмена на досягнення оптимального результату.

Нещодавно ми писали про велосипедний шоломі, який стежить за станом людини, веде запис її поїздки, а також може викликати службу порятунку під час аварії. Подібний прилад дуже потрібен, але його не завжди можна брати з собою. Він унікальний і специфічний. Тому більш розумним винаходом стали кросівки від китайської компанії Xiaomi.

Xiaomi спеціалізується на випуску смартфонів, але нещодавно вона переключилася і на всілякі гаджети, які зможуть спростити людині життя, зробити її мобільнішою і активнішою. Тепер виробник розширив свою лінійку продукції “розумними кросівками”, які були створені спільно з відомим китайським брендом Li Ning. Кросівки стали об’єднанням переносних гаджетів, всіляких фітнес-трекерів та інших подібних пристроїв. Примітно, але в кросівки буде вшитий чіп, який серйозно полегшить завдання спортсмена, дозволить контролювати свої тренування і добитися їх граничної ефективності. Дуже важливо те, що кросівки залишаться в сегменті доступних товарів – виробник подбав про те, щоб в його основу лягла бюджетна технологія, на якій заснована переносна електроніка і, зокрема, фітнес-трекер Mi Band.

Подібна співпраця – це натяк на серйозні плани компанії. Розумні бігові кросівки будуть вести підрахунок зроблених кроків, контролювати поставу людини, стежити за тим, щоб бігун не збивати з встановленого темпу. В результаті спортсмен зможе підвести підсумок усіх своїх тренувань, а також отримати рекомендації від штучного інтелекту, який обов’язково порадить, як налагодити тренування, щоб вони приносили велику користь. Звичайно, громадськість відразу помітила те, що створені китайською фірмою кросівки схожі з взуттям від відомого бренду. Але компанія відповіла, що їх розумне взуття буде відрізнятися доступною вартістю і застосуванням абсолютно унікальних розробок, що спрощують управління гаджетом і продовжує термін його служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *