home Штучний інтелект Ringo – домашній вихованець зі штучним інтелектом

Ringo – домашній вихованець зі штучним інтелектом

Поява в нашому житті роботів різного рівня вже неминуча. Це пов’язано не тільки з необхідністю полегшити працю людини, але і з найсильнішою кризою в багатьох країнах світу. Промисловості не вистачає робочих рук, що призводить до появи зручних пристроїв з штучним інтелектом.

Але компанія Sony вирішила вийти на ринок з унікальною розробкою, яка не відноситься до промисловості чи до праці. Компанія запропонувала покупцям вихованця з штучним інтелектом, який буде розважати свого власника і надавати йому певну допомогу. Звичайно, подібні роботизовані вихованці вже з’являлися на ринку. Так, наприклад, одним з найбільш відомих агрегатів стало собаченя AIBO, яке стало другом для багатьох людей. Але це собаченя було розроблене в 1999 році, з тих пір технології сильно змінилися, вони стали більш дешевими і перспективними. Тому вихованець, якого, до речі, звуть Ringo, став більш привабливим експонатом.

На створення цього вихованця з штучним інтелектом компанію підштовхнуло навчання дітей. Погодьтеся, що в початкових класах вчити абсолютно не хочеться, адже це період дитинства, а не постійного зубріння і підготовки до дорослого життя. Для того щоб зробити процес навчання більш цікавим, фахівці розробили вихованця, у якого вже сьогодні є 10 сценаріїв поведінки. При цьому вихованець легко підлаштовується під свого власника, розділяючи з ним інтереси та уподобання.

Ringo – це не простий вихованець, це жучок, якого можна вмістити на долоньці школяра. Але ця крихітка має досить серйозну технічну базу. Тут є і різні датчики для взаємозв’язку з власником, аналізу навколишнього оточення. З жучком можна не тільки грати, але і навіть програмувати його можливу поведінку. Така особливість допоможе школярам осягнути ази програмування, що вкрай важливо для сучасних дітей, яким доведеться жити пліч-о-пліч з роботами і штучним інтелектом. Поки фахівці не говорять про вартість жучка і про дату його виходу на ринок. Тому громадськості доведеться почекати до тих пір, поки жучок зі штучним інтелектом буде протестований професіоналами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *