home Штучний інтелект Популярні гаджети зі штучним інтелектом для найменших юзерів

Популярні гаджети зі штучним інтелектом для найменших юзерів

Штучний інтелект, як виявилося, застосовується не тільки в безпілотних автомобілях, складних програмах для обчислення залишків нафти або складання прогнозів на біржі, але і в самих простих приладах, які використовуються мамами по всьому світу.

Американські фахівці склали рейтинг роботизованих пристроїв, що володіють елементами штучного інтелекту, які використовуються для догляду за малюками. У рейтинг таких гаджетів увійшли не тільки коляски, але навіть прилад для очищення носа. Але про все по порядку …

Найбільш популярним девайсом, який використовують молоді мами, є люлька з штучним інтелектом. Вона має п’ять режимів, а також пристрій для регулювання швидкості руху. У підсумку девайс створює такі ж умови, які дитина може відчути на руках у своїх батьків. Додатково ШІ простежить за тим, щоб малюк залишався сухим і не піддавався небезпеки. Більшість малюків із захопленням ставляться до такого приладу, зручно ще й те, що його можна налаштувати і на відтворення різних звуків.

Ще одним роботизованим пристосуванням стала коляска, яка здатна автоматично складатися. Комп’ютер, вбудований в коляску, аналізує життєві показники дитини. За допомогою спеціальних датчиків ШІ визначає температуру малюка, стежить за його диханням. У таких колясках навіть є зарядка для мобільного. Швидкість зарядки залежить від того, як активно рухається мама з малюком. Звичайно, всі ці пристосування і досить потужний комп’ютер, вбудований в робота, зробили коляску досить важкою, тому лише деякі батьки оцінили подібний гаджет.

Звичайно, коляска і ліжечко зі штучним інтелектом – це цілком логічні і виправдані винаходи. Але вчені пішли далі, запропонувавши громадськості пляшечку, здатну самостійно визначити, коли потрібно підігріти суміш. Вона незамінна під час тривалої поїздки або прогулянки. В результаті вода або дитяче харчування завжди мають температуру 37 градусів Цельсія.

Цікавим винаходом став накопичувач підгузників, що володіє подобою повноцінного штучного інтелекту. Це свого роду розумний мішок для сміття, який розуміє, коли в нього потрапив використаний підгузник. В результаті мішок перекриває спеціальний клапан, тим самим захищаючи оточуючих від неприємного запаху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *