home Штучний інтелект Microsoft vs Google: чий штучний інтелект краще?

Microsoft vs Google: чий штучний інтелект краще?

Дослідники з азіатського офісу Microsoft стрибнули вище голови: створена ними система штучного інтелекту на базі технології глибокого навчання змогла перевершити не тільки аналог від Google, але і людські можливості. У тесті на розпізнавання зображень ImageNet 2012 творіння редмондівців продемонструвало рівень помилок в 4.94 відсотка. У разі людей аналогічний показник становить 5.1 відсотка. Точність системи GoogLeNet від Корпорації добра на 26 відсотків нижче, ніж у розробки Microsoft (рівень помилок системи Google складає 6.67 відсотка).

Завданням ІІ в тесті ImageNet 2012 виступає виявлення об’єктів на зображеннях, а потім коректне віднесення їх в одну з 1000 категорії. Приклади категорій: “сокира”, “гейзер” і “мікрохвильова піч”.

Дослідження в даному напрямку крім Google і Microsoft ведуть багато інших інтернет-компаній на зразок соцмережі Facebook і китайського пошуковика Baidu. Причому всі вони активно переманюють один у одного талановитих інженерів. Гра коштує свічок: успішне впровадження систем глибокого навчання в ті ж пошуковики дозволить вийти на принципово новий рівень контролю медіа-контенту, підвищуючи якість роботи користувачів і ефективність обслуговування рекламодавців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *