home Штучний інтелект Діти вчитимуть робота письму

Діти вчитимуть робота письму

Психологи вважають, що у будь-якої дитини є прагнення до навчання. Але найчастіше невдачі, нетерплячість або інші негативні моменти змушують малюка розчаруватися у своїх здібностях. Особливо часто такий занепад віри в себе спостерігається в тих випадках, коли дитина бачить успіхи інших. Психологи вже багато років працюють над вирішенням цієї проблеми, тому їм на допомогу прийшли фахівці, зайняті в галузі робототехніки та інноваційних технологій.

Завдяки спільним зусиллям виникло оновлення для штучного інтелекту, яке отримало назву CoWriter. Сенс інструменту полягає в тому, що тут дитина виступає в ролі вчителя. Перед ним ставиться непросте завдання – навчити робота писати букви.

Штучний інтелект робота досить розвинений, він розуміє, які букви малюкові даються легко, а над якими доведеться довго працювати. У підсумку вчитель пише букву за допомогою спеціальної ручки, оснащеної великим числом датчиків. Робот намагається передати цю ж букву, але якщо дитина її погано запам’ятала, робот спотворює написання і дає зрозуміти, що у нього нічого не виходить. У підсумку юний учитель продовжує його навчання, відточуючи власну майстерність і зміцнюючи думку про те, що навіть його деякі невдачі можуть піти на благо.

Робот, оснащений інструментом CoWriter, досить розвинений. Він розуміє людську мову, подив або невпевненість з боку користувача. Примітно, за допомогою дітей вчені хочуть додатково розвинути штучний інтелект гуманоїда, звертаючи увагу на те, як подібний розвиток відбувається в рамках звичайної людини.

В експерименті візьмуть вихованці одного з дитячих садків США, багатьом вчителям в цьому випадку буде трохи більше 6-7 років. Планується, що незабаром такі пристрої будуть застосовуватися для комплексної терапії по годині на тиждень, хоча цілком можливі й індивідуальні заняття. Поки прототип проходить випробування, фахівці намагаються наділити його більш людяними рисами характеру, спростити управління та інші деталі.

Вони не заперечують, що крім цього девайса, в арсеналі фахівців виявиться ще й аналогічний андроїд, але призначений для поліпшення мовлення дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *