home Архіватори Архіватор Universal Extractor

Архіватор Universal Extractor

Найчастіше для користувачів ПК, особливу актуальність має не тільки повноцінна робота з архівами, а й можливість вилучення окремих файлів з різних стислих пакетів, наприклад файлів інсталятора Microsoft (Windows installer – msi). Для виконання цього завдання, а також вилучення файлів з різних архівів і розроблена невелика, але вельми корисна програма Universal Extractor.

Програма розуміє формати більшості стислих файлів, включаючи виконувані файли, бібліотеки і т.ін. Фактично, архіватор Universal Extractor в змозі розпакувати будь-який стиснений файл. Однак програма не є повноцінним архіватором, зважаючи на відсутність в ній функцій по створенню архівів, додавання файлів до вже існуючих і багатьох інших, характерних для утиліт стиснення даних. Проте скачати Universal Extractor буде корисно практично будь-якому користувачеві персонального комп’ютера.

Основні функції архіватора Universal Extractor:

  • Підтримує файли форматів: .7z, .rar, .ace, .exe, .arj, .arc, .bin, .exe, .bz2, .cue, .tbz2, .cpio, .tar.bz2, .gz, .deb, .tgz, .img, .tar.gz, .cab
  • Коректно працює з бінарними файлами типів dll, exe, msi, bin та іншими.

Програма не вимагає великої кількості системних ресурсів, має невеликий розмір. Таким чином Universal Extractor, яку можна скачати безкоштовно, не призводить до завантаженні системи, але додає в інструментарій користувача затребувану і просту у використанні програму.

Universal Extractor ukr не існує, зважаючи підтримки різних мов безпосередньо з інтерфейсу програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *