Виконання закону Мура протягом 50 років стало сюрпризом для його автора

Засновник Intel Гордон Мур зізнався, що здивований точним виконанням відкритого ним закону впродовж півстоліття. «У 1965-му переді мною не стояло завдання вивести якийсь закон. Від мене вимагалося знизити вартість комплектуючих і попутно передбачити розвиток напівпровідників на найближчий час. Навіть зараз я не можу сказати, чи є фундаментальна основа у закона, який працює протягом 50 років», …

Популярні гаджети зі штучним інтелектом для найменших юзерів

Штучний інтелект, як виявилося, застосовується не тільки в безпілотних автомобілях, складних програмах для обчислення залишків нафти або складання прогнозів на біржі, але і в самих простих приладах, які використовуються мамами по всьому світу. Американські фахівці склали рейтинг роботизованих пристроїв, що володіють елементами штучного інтелекту, які використовуються для догляду за малюками. У рейтинг таких гаджетів увійшли …

Розумні кросівки від XIAOMI об’єднують науку і спорт

У наші дні складно кого-небудь здивувати тим чи іншим гаджетом зі штучним інтелектом. Подібні прилади використовуються всюди: у бізнесі, науці, проведенні досліджень. Але зовсім недавно було вирішено об’єднати науку і спорт, створюючи “розумні” девайси для спортсменів. На ринку з’явилися всілякі гаджети, які налаштовують спортсмена на досягнення оптимального результату.

Найшвидший бігун у світі володіє штучним інтелектом

Американські вчені створили унікального двоногого робота, якого вже сьогодні називають найшвидшим бігуном. Робот отримав назву Atrias. Його основним призначенням поки є можливість розвивати величезну швидкість і при цьому зберігати сили. Свої швидкість і витривалість робот перейняв у сухопутних птахів, які не вміють літати, але дуже швидко бігають.

Американські військові спільно з британськими вченими створюють винищувачі з штучним інтелектом

Безпілотні літальні апарати створюються досить часто. Їм вже давно знайшли масу гідних застосувань. Але нещодавно газета Daily Mail опублікувала інформацію про те, що військові США і Великобританії працюють над створенням дронів нового покоління. Це будуть повноцінні винищувачі, але керовані за допомогою штучного інтелекту.

Штучний інтелект підрахує, скільки нафти залишилося на планеті

Вчені все частіше стали висловлювати хвилювання з приводу зниження рівня нафти на нашій планеті. До того ж складно передбачити, скільки нафти буде реалізовано на ринку, що суттєво впливає на її вартість. Для того щоб зробити роботу більш передбачуваною, фахівці компанії Orbital Insight пропонують використовувати знімки, зроблені з космосу. Передбачається, що вони будуть аналізуватися штучним інтелектом.

Діти вчитимуть робота письму

Психологи вважають, що у будь-якої дитини є прагнення до навчання. Але найчастіше невдачі, нетерплячість або інші негативні моменти змушують малюка розчаруватися у своїх здібностях. Особливо часто такий занепад віри в себе спостерігається в тих випадках, коли дитина бачить успіхи інших. Психологи вже багато років працюють над вирішенням цієї проблеми, тому їм на допомогу прийшли фахівці, …

Технології, що використовуються в безпілотниках, будуть застосовані і в роботах

Самокеровані автомобілі активно розвиваються останнім часом. Зовсім скоро вони вийдуть на ринок і займуть на ньому гідне місце. Але ось громадськість обурюється. Чому досі технології та штучний інтелект, які так широко рекламуються автоконцернами, не використовуються спільно з роботами?!

Baidu буде працювати над ШІ для китайських військових

Робін Лі Яньхун, один із співзасновників компанії Baidu, закликав з особливою відповідальністю поставитися до їх спільного проекту з військовими Китаю. З повідомлення було зрозуміло, що цей проект – штучний інтелект, який за своїми масштабами порівнюється з висадкою на Місяць і польотом людини в космос.