home Штучний інтелект У чому переваги автомобілів з штучним інтелектом?

У чому переваги автомобілів з штучним інтелектом?

Безпілотні автомобілі – це нововведення, яке ще тільки планує вийти на ринок. Але автомобілі з штучним інтелектом активно обговорюються світовою громадськістю. У пресі регулярно з’являється інформація про досягнення в галузі, про ті зміни, які її очікують.

Примітно, але сьогодні все більше автоконцернів говорять про необхідність запуску авто з ШІ на дороги. Все частіше ми чуємо про те, що штучний інтелект і машини, що працюють без водія, – це серйозний прорив, революція для науки. Але при цьому мало хто говорить про ті переваги, які отримає споживач, пересівши зі своєї звичайної машини в безпілотну. Погодьтеся, що ці переваги мають бути досить вагомими, адже заради них людина довіриться штучному інтелекту, що поки є ризиковим кроком.

Головні переваги самокерованих авто.

Вчені підрахували, що сучасний американець витрачає до 50-ти хвилин на те, щоб дістатися до роботи і повернутися додому. Цілу годину з життя людини йде на цю процедуру. Хоча за цю годину можна було б зробити багато корисних речей: приділити цей час своїй освіті, відпочити після важкого дня, перекусити або навіть виспатися. Але сьогодні людина не може так використовувати свій час, їй доводиться стежити за дорогою, ухилятися від інших учасників дорожнього руху і виконувати інші не менш розслаблюючі дії. Тому виробники говорять про те, що авто зі штучним інтелектом в першу чергу будуть затребувані тими людьми, які багато часу проводять в тривалих поїздках по магістралях. Поки, на жаль, автономні машини допускаються тільки до доріг, які знаходяться поза міста, оскільки вважається, що їх штучний інтелект може не впоратися з таким складним завданням.

Ще однією перевагою автономних машин може стати їх рівень комфортабельності. Багато сучасних виробників представляють авто майбутнього у вигляді кімнати відпочинку, в якій можна розслабитися, включивши гарнітуру віртуальної реальності. Хоча, швидше за все, такі автомобілі збережуть класичні засоби управління і розподілу пасажирів, так як скористатися режимом автопілота не вийде, поки не буде розроблена законодавча база, що регулює подібні пересування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *