home Інше Еліксир молодості від Корпорації добра

Еліксир молодості від Корпорації добра

Сфера інтересів Корпорації добра величезна. За останні роки Google інвестувала вільні кошти в найрізноманітніші проекти: від систем штучного інтелекту і роботів до літаючих вітрогенераторів і розумних термостатів. Пошуковий гігант також відзначився інтересом до технологій, що дозволяє знайти безсмертя (або, принаймні, істотно продовжити людське життя).

В інтерв’ю Bloomberg президент фонду Google Ventures Білл Маріс сказав, що за допомогою технологій ми можемо жити по 500 років. Домогтися цього дозволять нові медичні відкриття, а також розвиток біомеханіки. До слова, саме Маріса можна назвати “батьком” компанії Calico, що з’явилася завдяки фінансам Google і Apple і націленої на розробку інноваційних технологій для уповільнення старіння і лікування захворювань.

Колега Маріса директор Google по розробках, Рей Курцвейл, в минулому році на конференції Global Futures 2045 International Congress в Нью-Йорку заявив, що через 30 років люди зможуть завантажувати свою свідомість в сервери і таким чином ставати безсмертними. За його словами, до 2100 року з’явиться можливість замінити більшість біологічних частин людського тіла на механічні.

Укладачі доповіді Global AgeWatch Index 2014, які проранжували 96 країн за якістю життя літніх людей, прогнозують, що до 2050 року на частку людей старше 60-ти років припадатиме 21 відсоток від загальносвітової чисельності населення. Це майже в два рази вище поточного рівня (12 відсотків). Частка людей старше 80-ти років також зросте в два рази: до 2050 року показник підніметься з поточних двох відсотків до чотирьох відсотків від загальної чисельності населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *