home Компютерні теми Добавляємо мета-теги в WordPress

Добавляємо мета-теги в WordPress

Захотілось мені прослідкувати за тим, як google аналізує мій сайт за допомогою інструменту https://www.google.com/webmasters/tools/. Зареєструвався в їхній системі та натиснув добавити сайт. Але для того, щоб гугл пересвідчився, що цей сайт є дійсно моїм, мені запропонували вставити їхній мета-тег в загаловок <head> мого html-коду. Звісно, можна було б шукати це місце серед файлів WordPress, відкривати його редактором, та добавляти. Але я знайшов зручніший варіант, який до того ж, підійде і тим, хто не розбирається в web-програмуванні. Це плагін WP_HeadNFoot.

Робиться це так:

1. Заходимо в адмінку -> плаґіни -> додати та вводимо назву плагіна “WP_HeadNFoot” повністю в пошук.

2. Після встановлення заходимо в  опції -> HeadNFoot -> Site Header та добавляємо потрібний нам метатег. Там також можна вказати, чи добавляти цей хеадер в сторінки блогу, авторизації та адмінки.

Добавляємо meta-тез за допомогою WP_HeadNFoot
Добавляємо meta-тез за допомогою WP_HeadNFoot

З допомогою цього плагіна можна, також, без длубання в коді, добавляти будь-які інші теги в блок <head> та в кінець блоку <body>, добавляти рекламу інших сайтів, лічильники, аналізатори та й взагалі будь-що.

Добавлено: Під час користування цим плагіном, помітив один баг. Якщо так виходить, що в коді сторінки, крім закриваючого тега </body> ще десь зустрічається комбінація /body, то футер не вставляється. А це відбувається скрізь, де серед теґів до статті присутній теґ “body”. Тому в цьому блозі все ж прийшлось добавляти футер через файл …/wp-content/themes/назва_теми/footer.php.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *